-->

poniedziałek, 11 listopada 2013

Tutorial na loda cz. 1

Ta część będzie poświęcona rożkowi. ;)

Będziecie potrzebowali:
-Modelinę koloru sahara lub ecru
-Suche pastele
-Nożyk
-Piecyk
-Ekierkę
- I formę do odciskania ;)

Jak ją zrobić???


Bierzecie najmniej używany kolor lub ( tak jak ja) mieszacie wszystkie resztki, mieszanki itp. Robicie z niej placuszek. Ekierką robicie ,,kratkę" na placuszku i pieczecie ;)

I pieczecie przez 10 minut...Następnie przygotowujecie dwa placuszki koloru ecru lub sahary...:
Odciskasz formę...


Dzielimy na pół...I jeszcze raz na pół ;)


Malujemy pastelami


Zwijamy...

I tak samo robimy z drugą kulką....

Potem pieczemy 5 minut...
I gotowe ;))))Hamburger

Hejka! Dzisiaj kolejny stary wyrób... Hamburger! Chciałam jeszcze dodać żebyście dodawali swoje propozycje na lepienie w zakładce: Wasze pomysły... Przejdźmy do wyrobu:


Konkurs!!! Warto!

Zdjęcie: Uwaga Konkurs !!! Zasady:Za wykonanie każdego z poniższych warunków jest przyznawana jeden los w loterii w której jest do wygrania jest cały zestaw przedstawiony na zdjęciu :) 1. Polubienie Kreatywny Stragan2. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swojej stronie facebookowej3. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu 4. Umieść zdjęcie na swoim blogu w pasku bocznym jako baner wraz z linkiem do konkursu.5. Umieść notkę na swoim blogu wraz ze zdjęciem oraz linkiem do konkursu. ( 2 LOSY )proszę także o napisanie w komentarzach "zgłaszam się" oraz wypisanie nr punktów które się spełnia , w przypadku punktów 2,4,5 wpisać link do fanpage/blogaWyniki 20.11 POWODZENIA ! :)

https://www.facebook.com/Kreatywnystragan?fref=ts